novinky

11.12.2012 USTÁJENY VŠECHNY KLISNY

Dnes jsem konečně ukončila ustajování koní. Všichni už tedy bydlí a hledají své jezdce:) Od Ifči jsem už dostala odkazy na u nás koupené koně, ostatní ale stále nic. Pokud budu mít čas, vymyslím nějakou akci:)

Na úvodní fotce chovná klisna Karismaa

25.11.2012 USTÁJENI VŠICHNI PLEMENÍCI

Dnes jsem dokončila ustájení všech plemeníků. Z prodeje zatím nové domovy našli MB Mayal (Ifča), Saif (kapicka.rosi), Ajmal Mahreeb (Peťulka) a z klisen to jsou Aliluya, Simeon Silla (Ifča) a Omni Magidaa (kapicka.rosi). Kromě Mahreeba, kterého si majitelka ustájí u nás, všichni ostatní v nejbližší době odjedou do nových domovů. Peťulce jsem ustájila Mahreeba :)

Na úvodní fotce je plemeník Fakkabir.

24.11.2012 SPUŠTĚN PRODEJ HŘEBCŮ A KLISEN

Všechny sekce menu jsou nahrány, včetně koní na prodej. Najdete je v sekcích Stallions a Mares. Na prodej je 10 krásných hřebců a 29 klisen:) O koně si pište do příslušné knihy. Také jsem ustájila Sheiba a Phaarose.

Na úvodní fotce novinek je dnes plemeník Phaaros

22.11.2012 ZAHÁJENA VÝSTAVBA

Dnes jsem začala pracovat na celém areálu, dovážím koně. Musím vymyslet styl boxů a všechno ostatní, ale snad otevřeme veřejnosti co nejedříve:) Zároveň s otevřením se bude konat prodej potomků po našich koních:)

Na fotce vlevo je jedna z budoucích chovných klisen - Grea Bint Khattaara